HiNative

6.27.3

5.0

2

Dil öğrenmek için eğlenceli yeni bir yol

45.2k

Bu uygulamayı oyla

HiNative, interaktif ve eğlenceli yeni bir dil öğrenme aracıdır. 'Sosyal Ağ' uygulamasının bir çeşidi olarak burada kullanıcılar birbirlerine soru sormak için toplanırlar ya da yeni bir dil öğrenirken ortaya çıkabilecek endişelerini dile getirirler. Üstelik, diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak topluluğa katkıda bulunabilirsiniz. Bu, onlara nasıl cevap vereceğinizi bilmenizi sağlar.

Diğer benzer uygulamalarla karşılaştırıldığında HiNative'deki önemli noktalardan biri, çoklu ortam kaynaklarına ve ses kayıtlarına erişim sağlayabilmesidir. Daha da iyisi, kendi fotoğraflarınızı yüklemeyi seçebilir ve bunlarla ilgili sorularınız olabilir. Elbette, diğer kullanıcıların sorularına da göz atabilir ve hızlı bir sesli mesaj göndererek sorularını cevaplayabilirsiniz (telaffuzunuzu geliştirmeye gelince oldukça yararlıdır).

HiNative'de, kullanıcı profilinizi sunabilir veya başka bir kullanıcıya sorularıyla kaç kez yardım ettiğinizi gösteren bir günlük olarak kullanabilirsiniz, bu hafif eğitimsel oyunda puanlarınızı arttıracak ve seviyelere doğru ilerleyeceksiniz.

HiNative, öğrenmekte olduğunuz dil hakkında önemli bilgileri göndermenize ve almanıza yardımcı olan harika bir dil uygulamasıdır. Çok sayıda dilde (İngilizce, İspanyolca, Rusça, Korece, Japonca, Çince, Fransızca) yeterlilik ve daha fazlası parmaklarınızın ucunda.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X